De 4-daagse lopen is al een uitdaging op zich, maar wij willen graag een extra doel koppelen aan deze prestatie. Stichting Amazones is voor ons een mooi doel om geld voor bij elkaar te wandelen. Het werk dat zij doen verdient support en aandacht en dat is precies wat wij met deze actie willen ondersteunen. In de aanloop naar de 4-daagse zullen wij aan vrienden, familie en collega's laten weten dat we deze actie koppelen aan onze deelname. Wij roepen op om ons te sponsoren, zodat we na het behalen van de finish een mooi bedrag kunnen doneren aan stichting Amazones.
Het gaat nu toch al aardig opschieten...
Inmiddels hebben Viv en ik al behoorlijk wat km's training erop zitten. Vandaag heb ik met een andere vriendin en haar vader meegedaan aan een wandeltocht in Den Hoorn (ZH). Dat was 25 km en vervolgens ben ik naar huis gelopen i.p.v. de fiets te pakken. Bij elkaar dus toch weer ruim 32 km. A.s. zaterdag gaan Vivian en ik voor het eerst echt 40 km lopen. We zijn erg benieuwd of dat ons redelijk gemakkelijk gaat lukken.
Het leuke is dat je veel mensen tegenkomt die allemaal weer een ander doel hebben; ontspanning, gezondheid, training voor de 4-daagse of een ander wandel event, of een combinatie van dingen. Erg leuk om te zien.
De Roparun is nu natuurlijk ook in volle gang. Ik hoop dat ze veel geld ophalen om weer goede dingen mee te kunnen doen.
Ik ga ook zo een mailtje vesturen naar familie en vrienden die nog niet op de hoogte zijn van onze deelname aan de 4-daagse en de combinatie met dit goede doel; Stichting Amazones.
Groetjes Nanda
Beste allemaal,
Echt super om te zien dat er al een mooi bedrag is gedoneerd aan onze actie, allemaal heel erg bedankt daarvoor!
Vandaag is de dag van het spullen klaarleggen, tas inpakken, schoenen nog 1 keer goed inspuiten en vroeg naar bed! :)
Morgen rijden Vivian en ik rond 10.00 uur naar Nijmegen om officieel van start te gaan met de 4-daagse. Ondanks dat Vivian niet de volledige 4 dagen kan lopen, gaan we toch samen ons startbewijs ophalen. Misschien kan zij de eerste/laatste dag toch een paar km meelopen.
Het weer ziet er niet al te best uit voor de komende week, maar met poncho, Amazone petje en goed ingespoten schoenen, moet de regen goed te doorstaan zijn.
We houden jullie op de hoogte!
Groetjes Nanda
Beste allemaal,
Nogmaals dank voor alle leuke en lieve reacties en uiteraard voor het doneren van een bedrag voor de st. Amazones. De tweede dag 'De roze woensdag' die grotendeels door Wijchen liep, is erg goed verlopen. Het was iets koeler dan gisteren en het wandelen ging, ondanks de twee blaren die ik heb, supergoed!
Het ging eigenlijk beter dan gisteren, dus ik heb goede hoop voor het tweede gedeelte van de 4-daagse!
Ondanks dat het erg jammer is dat Viv niet meeloopt, doen we echt mee als een team. We hebben al heel wat km's in de auto afgelegd en het is superleuk dat Viv zorgt voor leuke motivators (cupcake na de finish op de eerste dag, aanmoediging langs de route, een dextro/spiroflor/pleistertje hier en daar en natuurlijk een hoop gezelligheid).
Ik heb erg veel zin in het tweede gedeelte!
Groetjes Nanda
Beste allemaal,
Gisteren begon ook de laatste dag lekker op tijd; 6.15 uur stonden we bij de start om voor de laatste keer de 40 km te lopen in en rondom Nijmegen. Het was een leuke dag met alleen in het begin +/- 1,5 uur regen. De dag verliep vrij soepel. Ik had 's ochtends nog een beetje pijn in mijn linker knie door de belasting tijdens de 7 heuvelen op de 3e dag, maar na een paar uurtjes (!) wandelen is dat gelukkig weggetrokken.
De sfeer was supergoed en de Via Gladiola was natuurlijk het hoogtepunt.
We werden door familie en vrienden enthousiast onthaald en na de finish was het natuurlijk tijd om het befaamde 4-daagse kruisje (medaille) op te halen.
Jammer dat ik hier niet een paar foto's kan laten zien, maar jullie kunnen je vast goed voorstellen hoe die dag eruit zag (op het nieuws is het ook voorbij gekomen).
Hierbij wil ik iedereen hartelijk danken voor het doneren van geld/support op een andere manier. Het was een superleuke ervaring en ik vond het mooi om deze sportieve prestatie te koppelen aan st. De Amazones.
Groetjes Nanda
Ah, ik dacht al, ze gaan weer lopen voor de amazones. Jammer, de veroorzaker van de feed op de homepage was marielle dus. Het is toch wat met die actiepagina 's!
Ik ben de schuldige dat deze actie weer in de feed op de homepage staat.
Deze actie was verhuisd naar het archief en daar wilde ik haar uithalen door een kleine aanpassing. Tja, weer iets geleerd dat dat dus niet kan zonder vermelding op homepage.
Maar...missschien breng ik wel iemand op een leuk idee?
Heel leuke foto's. Jullie plezier straalt er vanaf.Zo kunnen we hier ook even meegenieten. Mijn schoonzusje liep, ondanks dat haar man, mijn broer, net is overleden, ook mee. Het deed haar zo goed toch mee te doen. Ze is een fervent wandelaar.
Nanda en Vivian, namens de Stichting Amazones bedanken wij jullie voor deze geslaagde actie!
Gefeliciteerd met deze prestatie. Meiden, jullie zijn geweldig
Zoals je ziet heb ik de foto`s geplaatst en daar is de sfeer goed te zien, erg gezellig.
Hartstikke goed dat je hem uitgelopen hebt en zoveel goede coaching kreeg. Welverdient dat kruisje! En de opbrengst voor de amazones: mooi resultaat.
TOPPIE HOOR!
Iemand van het bestuur kan vast jullie foto's die je wil laten zien hier ergens plaatsen. Zou leuk zijn er wat van te zien!
Ja! Gehaald! Ik moet er eerlijk gezegd niet ana denken.... 160 km.... Pfoe. Maar superknap!
Ik kwam ook al kijken. Hoe is het gegaan?
En... gladiolen???
Meiden, wat leuk om jullie updates te lezen!
Hoe was het vandaag???
Morgen alweer de laatste dag.
Op naar Via Gladiola!!!! :-)
You go Girls!
wat lees ik nou? heel wat kilometers in de auto afgelegd!?!
geintje, gogogo ladies!
Wat een leuke profiel foto!
Meiden, jullie zjn kei goed bezig


wow, al twee dagen erop zitten.
En wat een mooi verslag hieronder. Bijzonder zulke 'eerste ervaringen'.
En wat fijn dat het weer meevalt, het ritme erin komt, het gezang je begeleid. Die 1,5 blaar, dat is dan weer wel jammer. Of valt dat alles mee?
ZET HEM OP!
De eerste dag zit er op! Het was een dag van 'eerste keren'. Eerste keer scannen bij de start en dan merken dat het langer duurt dan gepland. De eerste knip. De eerste ruk lekker lang doorlopen, nu kan het nog en voel je je fit. De eerste pauze die wat later is dan normaal, waardoor je wat flauwtjes wordt zonder genoeg eten. De eerste keer met bekenden afspreken en merken dat het tussen 42 duizend mensen best lastig is en het dus ook niet lukt elkaar te zien. Na 20 keer proberen telefonisch te bereiken eindelijk Vief voor de eerste keer tegenkomen. De eerste keren je verwonderen over de medewandelaars: het zijn er veel en iedereen op zijn eigen manier uniek. Je kijkt je ogen uit! En ook de eerste keer dat je medewandelaars herkent: met sommigen heb je hetzelfde ritme te pakken gedurende zo'n hele dag. Grappig! Maar ook de eerste blaren zijn een feit, de eerste anderhalve... De eerste keer de laatste knip: de scan bij de finish. De eerste 40 kilometer gelopen! Bij elkaar dus een nieuwe eerste dag en vandaag dan ook een nieuwe tweede dag. De start ging al een stuk sneller en soepeler, dus het valt nu al weer mee. Tot snel! Vivian
Ging het goed? Niet al teveel blaren?
En hoe is het gegaan vandaag dames.....zet hem op. Groetjes CD
Vanmorgen heb ik Nanda afgezet op het Keizer Karelplein. Na een heerlijke nacht in ons slaapparadijs, kon ze vanmorgen fris en fruitig beginnen. Om 6 uur 15 welteverstaan. go go go! Iedereen is vrolijk! De wandelaars vol goeie moed, de militairen zingen, en de studenten ook: zingend en aanmoedigend met het laatste blikje bier in hun handen, te grappig! Inmmiddels zijn ze al bijna 3 uur verder en het gaat goed en het weer is mooi: de zon schijnt! I'll keep you posted! Vivian
Een droge start, gelukkig wel! Veel succes vandaag!
Vandaag de eerste dag.
Loop ze en geniet!
Succes!
Loop ze meiden!
Heel veel succes!!!
nanda, ZET HEM OP!
En maar heel lekker wandelen. Met al je nieuwe maatjes.
En Vivian , wat jammer toch, je blessure. Je zult wel flink gebaald hebben. Maar je support Nu Nanda en haar vrienden.
Mensen zoals jij zijn ook heel hard nodig.
DE PADEN OP,
DE LANEN IN,
VOORUIT
MET FRISSE MOED!
Vanaf hier volg ik jullie.
...en als (dagelijkse) verslaggeefster hier
Vivian, wat jammer dat het niet gaat. En dat na zoveel training. Fijn dat je wel personal assistant van Nanda kunt zijn
: masseur, coach en gladiolenaangever!
Succes, Vivian en Nanda! Balen, Vivian, van die blessure, maar zo te lezen krijg je het druk zat als supporter!
Ohhh, en wat een leuk bedrag is er al gesponsord!
Nog een paar nachtjes slapen meiden
Oh dat is balen Vivian! En pijnlijk...
Toch fijn dat Nanda 4 dagen gaat lopen en dat jij haar steun en toeverlaat gaat zijn deze dagen. Beterschap!
Hallo allemaal,
Enige radiostilte, maar er is veel gebeurd afgelopen weken! 25 en 26 juni heb ik zaterdag 39 en zondag samen met Nanda 35 kilometer gelopen. Geheel volgens trainingsschema van de 4-daagse. Maar helaas... ik heb toch een shinsplint opgelopen. Oei oei, de sporters onder jullie weten dat het pijnlijk kan zijn en een lang herstel heeft. Het is 2 weken geleden en ik voel het nog steeds! Ik moet met pijn in mijn hart zeggen dat ik dus niet mee ga lopen...
Maar goed, niet heel lang getreurd, we hebben een nieuw plan: Nanda gaat alsnog wel lopen, samen met 2 bekenden. En ik support haar op alle mogelijke manieren. Ik ben dus wel het hele evenement erbij en fungeer als ontbijtmaker, chauffeur, fan, aanmoedigster, masseuse, kok en meer waar nodig.
Tot snel!
Liefs, Vivian
Nanda en Vivian, hoe gaat het met de trainingen?
Zijn jullie er helemaal klaar voor?
En als je traint is het ook zoveel leuker om mee te doen straks!
Veel wandelplezier weer!
Gisteren belde een vriendinnetje om te vragen of ik nog wat oefening nodig had. Dus heerlijk spontaan de duinen ingewandeld en zomaar 18 kilometer gelopen! Best knap als je die afstanden niet gewend bent, ik zal haar eens bellen hoe het vandaag gaat...
Thanks Puck, het was erg gezellig!
Bye!
Dank!
Het is zo gaaf om berichten van iedereen te krijgen. Nanda en ik hebben inmiddels al weer 2 weekenden achter elkaar gelopen. Eerste keer 20 kilometer. Van de boulevard van Scheveningen naar Kijkduin en terug. En afgelopen weekend 32 kilometer! erg soepel ging het :)
Dank nogmaals en tot snel!
Groeten, Vivian
Mijn broer die net overleden is aan darmcomplicaties na een prostaatkankeroperatie liep ook altijd de vierdaagse. Dus ik wil ook jullie, mede als eerbetoon aan hem, graag sponsoren. En natuurlijk ook omdat jullie voor DE AMAZONES lopen waarvan ik er zelf ook één ben. Veel succes straks en voor nu : train ze .
Super leuk dat jullie dit gaan doen! Ik heb 22 juli in mijn agenda gezet. Als ik tzt de kleine ergens kan onderbrengen, kom ik zeker langs om jullie op te vangen bij de finish. Heel veel succes met de voorbereidingen. Go girls!!
Liefs Jaq
Lieve Dames, wat geweldig dat jullie nu al zo enthousiast zijn, dat is voor ons nog meer een stimulans! En ook al een bijdrage van Mika, veel dank!
We houden jullie zeker op de hoogte. Komend weekend in ieder geval weer trainen.
Groetjes, Nanda en Vivian
Vivian en nanda, wat ontzettend goed!
Wat leuk dat jullie met je eigen uitdaging (het lopen van de vierdaagse) stichting Amazones willen steunen.
TOP!
Om jullie mijn waardering te tonen sponsor ik jullie graag.
Via "de sponsorknop" ga ik jullie ondersteunen.
Zet 'm op! enne houd ons op de hoogte he?
Mika
Wat geweldig, dat jullie dit gaan doen. Ik volg de Vierdaagse altijd op tv, heb hem zelf 1x gelopen. Toen was ik nog heel jong en herinner me vooral de uitgelaten mensen op de Via Gladiola.
Veel plezier.
Wat een geweldig idee. Heel veel plezier met trainen. Houden jullie ons hier af en toe op de hoogte? Dat zou echt hartstikke leuk zijn!
Wat goed van jullie zeg, en dan bedoel ik ook zeker het aandurven om te gaan 'wandelen'. En dat jullie dan ook nog voor 'ons' willen gaan lopen is natuurlijk helemaal toppie....
Hé, geweldig, Vivian en Nanda! Hier worden wij blij van!
Ik mag zelf graag wandelen, maar aan de vierdaagse heb ik me nog nooit gewaagd. Ik wens jullie heel veel voorpret (wandelen, wandelen en nog eens wandelen ;-)) en straks een fantastische vierdaagse.
Hebben jullie iets aan flyers om uit te delen? Stuur dan even een mailtje naar info@de-amazones.nl
Veel succes!
Wat een mooi iniitiatief! Veel wandelplezier gewenst, Vivian en Nanda. Jullie zijn vast allang in training. Heel veel succes!
Nieuwe reactie inzenden