Een terugblik op 2011, met 2012 in het vizier

Een terugblik op 2011, met 2012 in het vizier

Een terugblik op 2011, met 2012 in het vizier.

2011 was een jaar van zonnestralen en regendruppels. Een jaar waarin nieuwe kansen zich toonden, maar ook afscheid onvermijdelijk was.

Begin 2011 was Amazones4kids weer een groot succes. Door de inzet van diverse vrijwilligers kon weer een presentje aangeboden worden aan kinderen van overleden Amazones.

In Friesland organiseerden de plattelandsvrouwen van  Bakkeveen een loterij ten bate van Stichting Amazones, de beelden verkoopactie van Annie was een groot succes. In Nijmegen liepen Nanda en Vivian de vierdaagse. Ook de KB4girls en Mika lieten zich van hun sportieve kant zien. Zij zetten hun sportieve kracht om in een actie voor Stichting Amazones.

In Utrecht, Den Bosch, Numansdorp en Kampen vonden Amazones elkaar op culinair gebied. Een warm gesprek onder het genot van appeltaart, diner BBQ of high tea. Lotgenotencontact beperkt zich niet tot de virtuele wereld van het Internet.  Amazones gaan ook qua mode met hun tijd mee: een kleuradviesmeeting en een modebiënnale werden enthousiast bezocht. 

Marc van Oene maakte een prachtige foto van een groep Amazones, als inzending voor de Estée Lauder Pink Ribbon Award. De foto gooide hoge ogen en was één van de drie genomineerden.

In 2012 zal een vernieuwende manier van informeren en vragen stellen zijn entree maken. Vanaf begin 2012 verzorgt Stichting Amazones ieder kwartaal een webseminar op www.de-amazones.nl. Ook zal het bijschaven en optimaliseren van de website in 2012 doorgaan, een website met een groot forum blijft een dynamisch geheel. 2010 werd onze nieuwe site gelanceerd, 2011 was voor de kinderziekten, 2012 zal draaien om het optimaliseren van de functionaliteit en de gebruiksvriendelijkheid.

In 2011 meldden zich ruim 500 nieuwe Amazones zich aan op onze website. Wij zijn blij dat ze ondanks het nare nieuws dat zij kregen, een weg vonden naar informatie en contact met lotgenoten. Helaas waren er ook momenten van afscheid en verdriet. Verdriet van een slechte uitslag, afscheid nemen van de hoop om te genezen. We namen ook afscheid van dierbare Amazones, Amazones met wie wij een deel van ons pad bewandelden, het went nooit...

Met de blik op de toekomst en het verleden in onze herinnering, wensen wij jullie allen heel veel goeds. Warme, gelukkige en gezellige kerstdagen en geluk, hoop en voorspoed in 2012.

 Bestuur Stichting Amazones


 
 
 

Ieder van ons een super spetterend uiteinde! Dat we allen maar veel steun en wijsheid aan elkaar mogen vergaren!

Mijn mooto voor O&N: Voor iedere knal/vuurpijl die de lucht in gaat, gaat er een stukje hoop naar beneden!

liefs natas

Fijne kerstdagen lieve dames van het bestuur en lieve amazones!

Ik wens jullie in 2012 het allerbeste toe!

Hartelijke groet,

Marieta

Omdat een voorziening als deze helaas nooit overbodig zal zijn, ben ik blij dat de-amazones er is... Steeds completer, menselijk, toegankelijk en intiem. Het liefst ook veilig voor íedereen. Ieder in zijn waarde, mét zijn waarde en van waarde, Voor elkaar... vóór en dóór vrouwen met borstkankerl dat is het lijntje dat ons liefdevol en waardevol verbindt! Graag tot om 2012!

Leve de amazones!  Hopelijk worden ze ooit overbodig!!!

Hele fijne dagen gewenst en een mooi 2012.

Ook ik ben dankbaar dat de Amazones er zijn! Voor het bestuur alle goeds, fijne feestdagen, en een goed begin van 2012! Dat jullie maar veel wijsheid zullen hebben om het Amazones schip de goed kant op te sturen, veel inventiviteit en creativiteit gewenst ook.

Liefs, Lydia

Ook wens ik jullie als bestuur fijne feestdagen en een heel goed 2012!

Alles wat jullie doen voor de site,,,dat kan ik niet missen, ben blij dat ik jullie en deze site heb gevonden. Ben nog niet zo heel lang hier, maar het voelt goed, het doet me goed!!

Liefs

Gea

Mooi hoor, en wat heerlijk dat de Amazones er zijn! Boven de perikelen van alle dag, de website en ander 'geneuzel', staat dat waar de Amazones voor mij voor staat: Liefdevolle ondersteuning van lotgenotes onder elkaar. 

Voor jullie ook heerlijke, zorgeloze, feestdagen en óp naar weer zo'n prachtig Amazones-jaar!

Zo ook aan het bestuur; een mooie Kerst, gezelligheid, liefde en voor 2012 alle goeds! Zover we het in de hand hebben; maak er iets moois van!

Nieuwe reactie inzenden

CAPTCHA

Deze vraag wordt gebruikt om te testen indien u een menselijke bezoeker bent teneinde spam-inzendingen te vermijden.
Beeld-CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.